TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

OnePlus One już dostępny bez zaproszeń

OnePlus One już dostępny bez zaproszeń

Mija rok od momentu premiery OnePlus One. Z tej okazji producent ogłosił, że od dziś smartfon można zakupić w każdy dzień tygodnia, bez potrzeby posiadania specjalnego zaproszenia.

Dawniej sprzedaż OnePlus One odbywała się za pośrednictwem dość kontrowersyjnego systemu, opartego na zaproszeniach, które należało uzyskać m.in. od posiadacza tego modelu, który otrzymywał w ciągu kilku dni (a czasem tygodni) trzy zaproszenia, które mógł rozdysponować zainteresowanym. Ci natomiast musieli wykorzystać je w 24 godziny, zamawiając i opłacając produkt za pośrednictwem PayPala. Ewentualnie można było zapisać się na listę oczekująch, licząc na łut szczęścia w losowaniu. Później system ten stał się mniej restrykcyjny, a smartfon można było kupić bez żadnego problemu w każdy wtorek. Kontrowersyjny model sprzedaży kontynuowany był nawet w momencie wprowadzenia OnePlus One do Polski i innych krajów europejskich na początku marca tego roku. Teraz jednak się to zmieniło, a chiński producent na dobre rezygnuje z zaproszeń na zakup smartfona One. Nie oznacza to niestety, że i OnePlus Two będzie możliwy do zakupienia bez żadnych haczyków – w jego przypadku wszystko będzie „po staremu”. Ponadto, zainteresowanych kupnem OnePlus One powinien ucieszyć fakt, że dziś obowiązuje 75-procentowa obniżka cen na akcesoria, wliczając to etui i folie ochronne. Z oferty skorzystać mogą klienci z USA, Kanady, Europy, Hong Kongu i Tajwanu.

Źródło: OnePlus

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
31.25%
5 głosy
25%
4 głosy
37.5%
6 głosy
6.25%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top