TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

OneTouch Hero 2: Bohater powraca

OneTouch Hero 2: Bohater powraca

Na targach IFA 2014 przypomniała o sobie marka Alcatel. Producent pokazał następcę smartfona One Touch Hero, który ma być odpowiedzią na serię Galaxy Note.

6-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli i ośmiordzeniowy procesor MediaTek taktowany z częstotliwością 2 GHz – to najważniejsze cechy nowego modelu smartfona pokazanego w Berlinie na IFA 2014 przez firmę Alcatel.

news-alcatel-onetouchhero-2 OneTouch Hero 2: Bohater powraca

OneTouch Hero 2 jest następcą modelu OneTouch Hero, który miał być tańszą odpowiedzią na smartfon Samsung Galaxy SIII, ale wówczas tę walkę przegrał, był bowiem pod kilkoma względami wyraźnie słabszy od konkurenta.

W OneTouch Hero 2 oprócz wyświetlacza i procesora wykorzystano pamięć wewnętrzną 16 GB, a także dwa aparaty, z których główny ma rozdzielczość 13 Mpix, a przedni 5 Mpix. Telefon ma obsługiwać standard 4G LTE. Pełna specyfikacja telefonu jest dostępna na stronie:
/telefony-przyszle/alcatel-ot-hero-2–zapowiedziany-

Źródło: Alcatel

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
33.03%
72 głosy
20.18%
44 głosy
29.36%
64 głosy
17.43%
38 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top