Wiadomości

Oppo zaprezentowało pierwszy model swojej submarki. Poznajcie Realme1 z układem Helio P60

Niewykluczone, że smartfon trafi na nasz rynek. Oppo zaprezentowało dziś model Realme1, który przeznaczony ma być na rynki rozwijające się.

Urządzenie wyposażono w ośmiordzeniowy procesor Helio P60 wspomagany przez 3 GB pamięci operacyjnej typu LPDDR3. Na rynku zadebiutuje również wariant z 6 GB pamięci RAM. Obraz wyświetlany jest na 6-calowym ekranie LCD pracującym w rozdzielczości 2 160 x 1 080 pikseli. Bardzo ważny dla użytkowników może być fakt, że sprzęt obsługuje rozszerzoną rzeczywistość. Na tyle Realme1 znalazło się miejsce dla aparaty z optyką 13 megapikseli, a nad wyświetlaczem umieszczono kamerkę z optyką 8 megapikseli. Sprzęt obsłuży łączność LTE. Jego cena rozpocznie się od 110 euro, co w przeliczeniu da około 450 złotych.

Source: Gsmarena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close