Wiadomości

Orange: Darmowe przejazdy Uberem

Decydując się na jedną z usług Orange można otrzymać kod pozwalający na dwa darmowe przejazdy Uberem do kwoty 50 zł każdy.

Promocja trwa do wyczerpania kodów (5000 sztuk) lub do odwołania i dotyczy osób przedłużających umowę i podpisujących nową za pośrednictwem strony internetowej Orange, które dotychczas nie korzystały z przejazdów z wykorzystaniem aplikacji Uber.Promocją objęte są następujące usługi:

  • Smart Plan LTE, Smart Plan LTE Wspólny, LTE FreeNet, Internet LTE dla domu, Internet LTE 2w1 z urządzeniem, Smart Plan LTE tylko SIM, Orange FreeNet bez urządzenia, Neostrada oraz pakiet usług Neostrada z usługą TV i Telefonią Internetową w opcji co najmniej 100 Mb/s.

Więcej informacji: Regulamin promocji.

Źródło: Orange

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close