Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Orange Flex 2 miesiące za 2 zł i 200 GB

Z promocji mogą korzystać uczniowie, rodzice, studenci i nauczyciele

Zagrożenie koronawirusem i obowiązek pozostania w domu zmusza nas do kontynuowania nauki i pracy zdalnie. Orange wspiera zdalną naukę, rozszerzając promocyjną ofertę Orange Flex za 1 zł. Dla uczniów, ich rodziców, studentów i nauczycieli o kolejny miesiąc. Dzięki promocji za dwa miesiące korzystania z dowolnej subskrypcji zapłacimy tylko 2 zł. Trzeba pamiętać że w przypadku tej promocji obowiązuje inny kod: EDUFLEX. W promocji dla wszystkich, na jeden miesiąc jest to kod: FLEX. Jak mówi prezes Orange Polska:

Rozumiemy, że w tym trudnym czasie dostęp do internetu jest niezbędny, szczególnie w przypadku uczniów, studentów i nauczycieli, którzy rozpoczęli w pełni zdalną naukę. Dlatego przez dwa miesiące będą mogli korzystać z nawet 200 GB internetu za symboliczną złotówkę miesięcznie. W ten sposób chcemy wesprzeć równy dostęp do edukacji i wysiłki państwa związane z organizacją życia publicznego w czasie zagrożenia koronawirusem.

Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska

Orange Flex plany subskrypcji

CenaGBMinutySMS-y, MMS-yGB w UE
25 zł15 GBbez limitubez limitu2,09 GB
30 zł30 GBbez limitubez limitu2,51 GB
50 zł50 GBbez limitubez limitu4,18 GB
80 zł100 GBbez limitubez limitu6,68 GB

Kto może skorzystać z promocji?

Tylko nowi użytkownicy Orange Flex, czyli Ci którzy przenoszą numer z innej sieci, wybierają nowy numer lub użytkownicy innych ofert Orange i nju mobile. Dla obecnych użytkowników Orange Flex, Orange przygotowuje inne rozwiązanie.

Jak włączyć Orange FLEX za 1 zł na 2 miesiące?

  • Zainstaluj aplikację Orange Flex
  • Wybierz plan
  • Wybierz nowy numer lub przenieś
  • Przed opcją płatności wpisz kod: EDUFLEX
  • Po aktywacji w ciągu pierwszego miesiąca użytkownicy będą poddani weryfikacji

Jak odbywa się weryfikacja użytkowników objętych promocją?

Weryfikacja użytkowników, których promocja dotyczy, będzie odbywać się po aktywacji usługi w aplikacji w trakcie pierwszego miesiąca korzystania z usługi. Uczniowi i studenci będą musieli podać numer legitymacji. Nauczyciele zweryfikowani zostaną przez potwierdzenie miejsca zatrudnienia.

Karta SIM i eSIM

  • Kliencie Orange z nowy numer lub przenoszący numer z innej sieci, muszą zamówić nową kartę SIM.
  • Przez aplikację można zamówić dodatkową kartę SIM, którą można wykorzystać w routerze lub tablecie. Jednocześnie korzystając z tego samego numeru na telefonie.
  • Kurierska przesyłka nowej karty jest bezpłatna.
  • Użytkownicy innych ofert Orange w tym nju mobile nie potrzebują nowej karty.
  • Właściciele urządzeń obsługujących eSIM nie muszą zamawiać nowej karty SIM. Aktywacja karty eSIM odbywa się w aplikacji Orange Flex.

Video Pass za darmo na 14 dni

Video Pass to nielimitowany transfer danych w aplikacjach: Orange TV Go, vod.pl, YouTube, Netflix, HBO GO, WP Pilot. Użytkownicy usługi Orange Flex od 18 marca, mają możliwość włączenia Video Pass na dwa tygodnie za 0 zł. Jeśli już korzystacie z Video Pas, to uruchomienie darmowego pakietu przedłuży jego ważność o 14 dni.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
karol
1 lipca 2020 12:24

Kod na 50zł zwrotu Orange Flex: KAROLJN2D

można wykorzystać jeszcze 9 razy
Kod należy wpisać przed wyborem metody płatności.

Back to top button