Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Orange Flex i FREE NOW

Co to jest Orange Flex?

Orange Flex to usługa telekomunikacyjna w formie subskrypcji. Żeby z niej skorzystać instalujemy aplikację operatora na smartfonie. W aplikacji możemy dokonać przeniesienia numeru do oferty lub zamówić nową kartę SIM. Płatność realizujemy poprzez podpięcie karty płatniczej i wybór planu. Możemy zmieniać plan według uznania, lub zrezygnować w każdej chwili.

Co to jest FREE NOW?

FREE NOW to usługa transportowa pozwalająca zamówić za pomocą aplikacji taksówkę. Transakcja między pasażerem a kierowcą odbywa się bezgotówkowo. Usługa dostępna jest w miastach: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice (aglomeracja śląska), Łódź, Poznań i Wrocław. FREE NOW działa w 100 miastach Europy. Obecni FREE NOW wcześniej funkcjonowało pod nazwą Mytaxi.

Jak wygląda promocja w Orange Flex i FREE NOW?

Promocja dotyczy obecnych i nowych klientów usługi Orange Flex.

  1. Użytkownicy korzystający już z usługi Orange Flex otrzymują kod zniżkowy o wartości 30 zł na pierwszy przejazd z FREE NOW
  2. Nowi użytkownicy usługi Orange Flex, chcąc skorzystać z usług FREE NOW powinni: pobrać aplikację, przed dodaniem karty płatniczej wpisać kod: FREENOW. W wiadomości SMS otrzymają dwa kody o wartości 30 zł (na pierwszy przejazd) i 20 zł na następny. Dodatkowo po miesiącu otrzymają zwrot 50 zł na kartę płatniczą.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button