Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Orange Flex – oferta Orange w aplikacji na smartfonie

Orange Polska wprowadził na rynek ofertę Orange Flex, ofertę w formie aplikacji mobilnej. Usługę można zamówić za pomocą smartfona, a następnie obsługiwać ją w całości z poziomu aplikacji.

Jak korzystać z Orange Flex?

Aby skorzystać z tej taryfy wystarczy pobrać aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i zarejestrować się. Przy rejestracji w aplikacji użytkownik potwierdza swoją tożsamość – w pełni cyfrowo i bezpiecznie. Wystarczy zrobić zdjęcie swojego dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego) oraz selfie, a następnie system biometrycznej weryfikacji porówna oba zdjęcia. Na koniec dodajemy w aplikacji kartę płatniczą, z której będą automatycznie pobierane płatności za usługi. Płatność z góry daje pełną kontrolę nad wydatkami, bez zaskoczeń na koniec miesiąca. Bezpłatną kartę SIM dostarczy kurier, lub można ją odebrać w dowolnym salonie Orange w Polsce. Można również zamienić zwykłą kartę SIM na jej wirtualny odpowiednik eSIM i aktywować swój plan zdalnie w 5 minut. Wszelkie pytania można zadać na czacie w aplikacji.

Orange przygotowując nową ofertę poprosił o opinię 4000 dotychczasowych klientów. Na tej bazie powstały plany taryfowe Orange Flex.

Do wyboru jest 10 planów w cenie od 31 do 80 zł, z pakietem GB od 6, do 100 GB, a także z pakietem GB do wykorzystania w roamingu UE od 2,59 GB, do 6,68 GB. Połączenia zarówno krajowe, jak i zagraniczne są nielimitowane. Tak samo SMS-y i MMS-y.

blank

Dodatkowo można dokupić tyle GB, ile akurat potrzeba: 1, 5 lub 10 GB. Swój plan można zmieniać na wyższy lub niższy bez dodatkowych opłat, nawet co miesiąc.

Są jeszcze pakiety tzw. Pass, dzięki nim korzystanie z serwisów społecznościowych, muzycznych i wideo w Orange Flex nie będzie zużywać pakietu danych. Do wyboru są:

• Social Pass do wykorzystania na platformach: Facebook, Instagram, TikTok, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, WhatsApp i Viber;

• Music Pass na Tidal, Deezer, Apple Music, Amazon Music i Polskie Radio;

• Video Pass na YouTube, Netflix, HBO GO, vod.pl i Orange TV Go.

Aplikacja Orange Flex jest do pobrania z App Store https://itunes.apple.com/pl/app/orange-flex/id1441116618?l=pl&mt=8 lub Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orange.rn.dop

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close