Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Orange Flex za 1 zł

Pierwszy miesiąc w Orange Flex za 1 zł

Wszyscy znaleźliśmy się w sytuacji, w której pozostanie w domu jest bezpiecznym i najbardziej rozsądnym rozwiązaniem spędzania czasu. Dzięki telefonom i internetowi, możemy pracować czy kontaktować się z rodziną i przyjaciółmi. Wszyscy operatorzy mają różnego rodzaju promocje i bonusy, z których warto skorzystać.

Bez ruszania się z domu, można przenieść numer do sieci Orange. Wszyscy nowi lub przenoszący numer klienci Orange FLEX objęci są promocją. Niezależnie od wybranej subskrypcji za pierwszy miesiąc korzystania zapłacimy tylko złotówkę. Jeśli zastanawialiście się nad subskrypcją, to jest dobry moment, żeby sprawdzić czy taka oferta jest odpowiednia.

Orange Flex 1 zł miesięcznie przez 2 miesiące

Oferta, która niebawem zostanie uruchomiona specjalnie dla uczniów ich rodziców, studentów i nauczycieli. Przez 2 miesiące będzie można korzystać z Orange Flex płacąc tylko 1 zł za każdy miesiąc. Dzięki takiej ofercie do wykorzystania będzie nawet 200 GB, za które zapłacimy jedynie 2 zł. Orange będzie weryfikował osoby uprawnione do skorzystania z promocji na drugi miesiąc.

Plany subskrypcji w Orange FLEX

CenaGBMinutySMS-y, MMS-yGB w UE
25 zł15 GBbez limitubez limitu2,09 GB
30 zł30 GBbez limitubez limitu2,51 GB
50 zł50 GBbez limitubez limitu4,18 GB
80 zł100 GBbez limitubez limitu6,68 GB

Jak włączyć Orange FLEX za 1 zł?

  • Zainstalować aplikację Orange Flex
  • Wybrać plan, wyżej ściąga
  • Wybrać nowy numer lub przenieść
  • Przed opcją płatności wpisać kod: FLEX
  • Po aktywacji za pierwszy miesiąc płacimy 1 zł

Video Pass za darmo na 14 dni

Video Pass to nielimitowany transfer danych w aplikacjach: Orange TV Go, vod.pl, YouTube, Netflix, HBO GO, WP Pilot. Użytkownicy usługi Orange Flex od 18 marca, mają możliwość włączenia Video Pass na dwa tygodnie za 0 zł. Jeśli już korzystacie z Video Pas, to uruchomienie darmowego pakietu przedłuży jego ważność o 14 dni.

Ilość dniCena
1 dzień5 zł
7 dni10 zł
30 dni20 zł
co 30 dni cyklicznie20 zł / miesiąc

Music Pass

Czyli transfer w serwisach: Tidal, Apple Music, Polskie Radio, Deezer, Amazon music, Spotify & Open FM. Nie zużywa głównej paczki GB.

Ile dniCena
30 dni5 zł
co 30 dni cyklicznie5 zł / miesiąc
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button