Wiadomości

Orange: iPhone 6 za opłacenie faktury

Orange przygotował dla swoich klientów konkurs, w którym do wygrania są trzy iPhone’y 6, po jednym na każdy tydzień trwania akcji. By wziąć w nim udział wystarczą dwa kroki.

Pierwszy krok prowadzący do wzięcia udziału w konkursie i ewentualnego wygrania smartfona to opłacenie faktury na jeden z trzech sposobów:

  • Na komputerze, logując się w serwisie Mój Orange i w zakładkach „faktury i płatności” lub „podsumowanie” wybierając opcję płać online albo opłać online.
  • W telefonie, z menu aplikacji Mój Orange w zakładce „Płatności” lub „Faktury”, wciskając przycisk „Opłać online”.
  • Na e-fakturze za usługi stacjonarne, klikając link Płatność Elektroniczna.

Drugi krok to wejście na stronę konkursu – www.orange.pl/platnoscelektroniczna – i wypełnienie krótkiego formularza, w którym należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego opłaca się opłacać płatnością elektroniczną faktury w Orange?”. Konkurs kończy się tuż przed Wigilią, 22 grudnia. Mogą w nim wziąć udział abonenci, którzy nie opłacali swoich faktur za usługi stacjonarne i mobilne Płatnością Elektroniczną do trzech miesięcy przed startem konkursu. Dla zainteresowanych – regulamin konkursu.

Źródło: Orange

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close