Orange kończy z ofertą Mix

Orange poinformował, że wraz ze startem nowych Smart Planów LTE, oferta Mix będzie dostępna już tylko dla klientów, którzy obecnie z niej korzystają.

Obecni klienci Mixa Orange będą mogli przedłużyć w nim umowę, nadal korzystając z oferty na dotychczasowych warunkach. Dla nowych, jak i przenoszących numer klientów nie jest ona już niestety dostępna. Do tej pory MIX sprzedawany był poprzez taryfy Smart Plan Mix II z dwoma kwotami abonamentu – 34.99 i 54.99 zł. Przypomnijmy, że zmiany weszły w życie 21 sierpnia, kiedy to do sprzedaży trafiły nowe Smart Plany LTE, zastępując wcześniejsze taryfy Smart Plan Halo, Smart Plan Multi, Smart Plan Multi Max oraz wspomniany Smart Plan Mix II, a na koniec miesiąca również Super Smart Plan. O wprowadzonych ofertach można poczytać pod tym adresem.

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
41.67%
5 głosy
16.67%
2 głosy
33.33%
4 głosy
8.33%
1 głosy

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

Wiadomości o orange mixy