Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Orange na kartę – elastyczne minuty, SMS-y oraz Internet

Orange przygotował nowe rozwiązanie w ofertach na kartę, w których jeden dzień ważności usługi kosztuje tylko 1 zł.

Propozycja Orange pozwala na elastyczny i dowolny wybór usług, w skład których wchodzą nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet danych. Przykładowo, chcąc korzystać z dwóch pierwszych usług przez 5 dni, klient płaci 5 zł, tydzień to 7 zł, a 50 dni – 50 zł. Podobnie jest w przypadku Internetu – za 1 GB płaci się złotówkę, jednak w tym przypadku Orange proponuje kilka ustalonych z góry pakietów o wartości: 3 zł, 5 zł, 7 zł, 10 zł, 30 zł i 100 zł. Warto dodać, że nowe pakiety danych nie wykluczają się z bonusami z doładowań w Orange Free na Kartę. Elastyczne rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci:

news-orange-nolimit-rozmowy-sms Usługę w wybranym wariancie można włączyć wysyłając SMS-a o podanej w tabeli treści pod numer 275 lub logując się na Mój Orange i wybierając odpowiednią opcję cenową. Aby dokonać skutecznej aktywacji abonent musi mieć minimum 31 dni stażu w ofercie na kartę i minimum jedno doładowanie konta. Więcej informacji:

Elastyczny pakiet internetowy:

news-orange-internet-pakiety Usługę w wybranym wariancie można włączyć wysyłając SMS-a o podanej w tabeli treści pod numer 360 lub logując się na konto Mój Orange i wybierając odpowiednią opcję cenową. Po wykorzystaniu przyznanych środków prędkość Internetu spada do 64 kb/s. Niewykorzystane dane z pakietu przepadają wraz z upływem ważności usługi i nie kumulują się. Więcej informacji:

Źródło: Orange

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close