Wiadomości

Orange: Neostrada i FunPack z abonamentem komórkowym, smartfonem i telewizją na rok

W tegorocznej świątecznej ofercie Orange, kupując Neostradę, klienci otrzymują abonament komórkowy z nielimitowanymi połączeniami wewnątrz sieci i na stacjonarne, a każdy, kto zdecyduje się na Neostradę z telewizją lub FunPacka, otrzyma w prezencie na rok pakiet Extra+ w telewizji nc+. Do tego smartfon, tablet lub smartwatch za symboliczną złotówkę.

Neostrada jest już dostępna w zestawie z abonamentem komórkowym. W cenie 49.90 zł miesięcznie otrzymuje się stały, domowy Internet o wybranej prędkości (do 10, 20 lub 80 Mb/s) oraz abonament komórkowy z nielimitowanymi połączeniami komórkowymi w sieci Orange oraz na numery stacjonarne. Dzięki usłudze „Dzień bez limitu” można korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci za 99 gr. dziennie. Opłata jest pobierana tylko w dni, w których z nich korzystamy. W zestawie z abonamentem komórkowym jest dostępna także Neostrada z Telewizją oraz FunPack – koszt całego pakietu wynosi 69.90 zł. Uzupełnieniem oferty jest propozycja urządzeń, które można otrzymać za złotówkę przy zakupie Neostrady z Telewizją lub Funpacka. W tegorocznej świątecznej ofercie do wyboru są: smartfon Microsoft Lumia 532, tablet Alcatel Pixi 7’’ z Wi-Fi, smartwatch ZeCircle, dysk przenośny GoodRAM DataGO, drukarka HP Ink Advantage 1510, GPS FreeWAY SX2 oraz powerbank GoodRAM. Na klientów kupujących Neostradę z Telewizją lub FunPacka czeka ponadto jeszcze jeden prezent – pakiet telewizyjny Extra+ w nc+ przez rok bez opłat. Zawiera on 131 kanałów filmowych, dziecięcych, sportowych, rozrywkowych i popularno-naukowych. 55 z nich jest nadawanych w jakości HD. Oferta dotyczy umów zawieranych na okres 24 miesięcy.

Źródło: Orange

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close