Orange – nielimitowane rozmowy w Orange Yes

Orange - nielimitowane rozmowy w Orange Yes

Usługa przeznaczona dla osób korzystających z oferty prepaid Orange. Umożliwia ona dzwonienie bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w ramach taryfy Yes przez 7 lub 31 dni w zależności od wybranego wariantu usługi.

Rozmowy bez limitu dotyczą tylko i wyłącznie krajowych sieci komórkowych (nie obowiązuje na numery stacjonarne). Usługa występuje w dwóch wariantach – siedmiodniowym kosztującym 7 zł oraz 31-dniowym, którego koszt wynosi 25 zł. Środki są pobierane z głównego konta użytkownika. Usługę w pierwszej wersji uruchamia SMS o treści START pod numer 239 lub kod *110*28#. Nielimitowane rozmowy przez 31 dni uaktywnia SMS o treści START pod numer 339 lub krótki kod *110*29#. Włączenie usługi następuje w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu zlecenia jej włączenia.

Należy zaznaczyć, że usługa jest dostępna jedynie w ramach taryfy Orange Yes. Uruchomienie jej w innym planie taryfowym spowoduje automatyczne przeniesienie do taryfy Yes, a dopiero wtedy zostanie włączona usługa rozmów bez limitu (jednocześnie będzie to się równało z wyłączeniem usługi i promocji niedostępnych w Orange Yes).

Oferta obowiązuje od dnia 12 stycznia 2015 roku do odwołania. Szczegółowy regulamin usługi można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
23.57%
124 głosy
20.53%
108 głosy
29.09%
153 głosy
26.81%
141 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top