TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Orange: No limit i 8 GB za 28 zł dla przenoszących numer

Orange: No limit i 8 GB za 28 zł dla przenoszących numer

Orange przygotował nową ofertę dla osób przenoszących numer z innej sieci do jednej ze swoich taryf prepaid. Płacąc 28 zł miesięcznie mają oni zagwarantowane nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 8 GB transferu danych.

Usługę można włączyć w ciągu pierwszych 12 miesięcy stażu w Orange. Jednakże decydując się na opcję cykliczną, specjalne warunki obowiązują tak długo, jak usługa będzie aktywna. Warto zaznaczyć, że promocja nie dotyczy klientów, którzy przenoszą się z Nju Mobile. Jest ona dostępna w taryfach Orange Yes, Orange Pop, Orange One, Orange Smart na kartę, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę oraz Zetafon i Minutofon. Przykładowo, przenosząc numer do Orange Free i doładowując konto za 30 złotych, otrzymuje się 6 GB gratis. Uruchamiając do tego wspomnianą usługę, klient ma do dyspozycji nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz łącznie 14 GB Internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca. A pozostałe dwa złote zostają na niezaplanowane wydatki. Aktywacji jednorazowego wariantu usługi dokonuje się z poziomu aplikacji Mój Orange, wysyłając SMS o treści START pod numer 696 albo wpisując na telefonie kod *102*74#. Opcję cykliczną włącza się wiadomością o treści START CYKL pod numer 696 lub kodem *102*75#. Dla zainteresowanych:

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
45.45%
5 głosy
18.18%
2 głosy
27.27%
3 głosy
9.1%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top