Wiadomości

Orange: No limit i 8 GB za 28 zł dla przenoszących numer

Orange przygotował nową ofertę dla osób przenoszących numer z innej sieci do jednej ze swoich taryf prepaid. Płacąc 28 zł miesięcznie mają oni zagwarantowane nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 8 GB transferu danych.

Usługę można włączyć w ciągu pierwszych 12 miesięcy stażu w Orange. Jednakże decydując się na opcję cykliczną, specjalne warunki obowiązują tak długo, jak usługa będzie aktywna. Warto zaznaczyć, że promocja nie dotyczy klientów, którzy przenoszą się z Nju Mobile. Jest ona dostępna w taryfach Orange Yes, Orange Pop, Orange One, Orange Smart na kartę, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę oraz Zetafon i Minutofon. Przykładowo, przenosząc numer do Orange Free i doładowując konto za 30 złotych, otrzymuje się 6 GB gratis. Uruchamiając do tego wspomnianą usługę, klient ma do dyspozycji nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz łącznie 14 GB Internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca. A pozostałe dwa złote zostają na niezaplanowane wydatki. Aktywacji jednorazowego wariantu usługi dokonuje się z poziomu aplikacji Mój Orange, wysyłając SMS o treści START pod numer 696 albo wpisując na telefonie kod *102*74#. Opcję cykliczną włącza się wiadomością o treści START CYKL pod numer 696 lub kodem *102*75#. Dla zainteresowanych:

Źródło: Orange

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close