Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Orange powiększa pakiety GB w prepaidzie

Orange zmodyfikował pakiety internetowe w ofercie na kartę. Od 31 lipca klienci otrzymują więcej GB za staż w sieci oraz przy przeniesieniu numeru.

Osoby przenoszące numer do Orange Free na kartę, które doładują konto za min. 30 zł i aktywują cykliczną usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB” za 28 zł/31 dni otrzymają na start 50 GB Internetu. Potem 35 GB miesięcznie, jednak z każdym kolejnym odnowieniem usługi przyznawany jest o 1 GB więcej niż w poprzednim cyklu.

W przypadku oferty dla stałych klientów wielkość pakietu danych wynika ze stażu w sieci. Ci, którzy są z Orange krócej niż 12 miesięcy otrzymają 15 GB, za staż między rokiem a trzema latami – 17 GB, powyżej 3 lat – 20 GB. Wcześniej było to odpowiednio 2, 3 i 5 GB. Aktywacja wynosi 35 zł.

W usłudze na 7 dni pakiet zwiększono z 2 GB do 15 GB. Koszt to 12 zł dla stałych klientów i 10 zł dla przenoszących numer z innej sieci.

Zmianom nie uległy natomiast pakiety danych w roamingu. W opcji 7-dniowej nadal jest to 0.61 GB, a w usłudze 31-dniowej – 1.76 GB.

Więcej informacji:

Back to top button