Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Orange upraszcza ofertę Internetu mobilnego – abonament już od 9.99 zł miesięcznie

Orange wprowadza trzy nowe plany mobilnego Internetu – Internet Mobilny Podstawowy i Optymalny z większymi pakietami danych oraz Internet Domowy 4G z łącznym pakietem 250 GB.

Szczegóły nowej oferty w umowie na 24 miesiące:

Z pakietów danych w planach Internetu Mobilnego oraz pakietu 100 GB poza strefą Internetu Domowego 4G mogą korzystać użytkownicy wszystkich usług mobilnych (w tym planów komórkowych i abonamentu komórkowego Orange Love) na tym samym koncie klienckim. Po wyczerpaniu dostępnego limitu uruchamia się zapasowy pakiet danych 10 GB za 10 zł. Jeśli go wykorzystamy, do końca miesiąca transfer jest nielimitowany, ale ograniczony do prędkości 1 Mb/s. Istnieje jednak możliwość zwiększenia tej szybkości do 5 Mb/s za opłatą 10 zł.

Nowością jest pakiet usług Orange Love z Internetem Domowym 4G i telewizją za 99.99 zł miesięcznie. W jego ramach dostajemy również abonament z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-ami, MMS-ami w Polsce i w roamingu oraz pakietem Internetu 5 GB (w tym ponad 2 GB w UE).

Source: Orange
Tagi

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close