TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Orange wraca do korzeni

Orange wraca do korzeni

Orange, jeden z największych operatorów na polskim rynku sprzedał stworzony przez siebie kanał sportowy Orange Sport. Chce z powrotem skupić się na działalności telekomunikacyjnej.

Orange Polska wydał oficjalne oświadczenie, w którym informuje, że podpisał umowę ze spółką RMVC w sprawie sprzedaży kanału sportowego Orange Sport, który powstał w 2008 roku, a dzisiaj jest dostępny w największych sieciach satelitarnych i kablowych w Polsce. Według oficjalnych danych audycje Orange Sport docierają do około 5 milionów gospodarstw domowych.

Sprzedaż Orange Sport to kolejny przykład konsekwentnie realizowanej strategii firmy, zakładającej koncentrację na działalności telekomunikacyjnej i oferowaniu klientom najwyższej jakości usług oraz obsługi – mówi Maciej Nowohoński, członek Zarządu Orange Polska ds. finansowych. – Cieszymy się, że doszło do podpisania umowy, a nowy właściciel zobowiązał się do utrzymania sportowego charakteru kanału.

Nabywcą Orange Sport jest firma należąca do Romana Młodkowskiego, byłego dziennikarza ekonomicznego i szefa kanału TVN CNBC, obecnie zaś przedsiębiorcy specjalizującego się w doradztwie biznesowym.

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25.36%
53 głosy
23.92%
50 głosy
26.32%
55 głosy
24.4%
51 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top