Wiadomości

Orange: Wsparcie informatyczne dla firm

Orange oferuje przedsiębiorcom wsparcie informatyczne w ramach oferty Internet LTE dla Firm. Usługa dostępna jest w dwóch wariantach i zapewnia m.in. dostęp do sprzętu oraz pomoc w dostosowaniu oprogramowania i usuwaniu awarii.

Wsparcie informatyczne Orange w wersji Standard gwarantuje dostęp do zestawu składającego się z laptopa – obecnie HP 255 G4, modemu lub routera LTE i karty SIM, a także pomocy w przypadku problemów z oprogramowaniem. Zakres wsparcia obejmuje też usuwanie awarii w biurze klienta, konfigurację sprzętów, systemów operacyjnych i aplikacji dodatkowych oraz konsultacje telefoniczne i proste modyfikacje realizowane w sposób zdalny. Ponadto uzyskuje się dostęp do e-szkoleń z Windowsa i pakietu biurowego Office. Pakiet Premium zapewnia sprzęt zastępczy, a także wsparcie informatyka w 2 godziny po zgłoszeniu awarii. Na ewentualną wizytę serwisanta klient będzie czekał maksymalnie dobę i to w każdym miejscu w kraju. W przypadku awarii sprzętu Orange usuwa usterkę do 14 dni. Więcej na temat oferty można poczytać w tym miejscu.

Źródło: Orange

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close