Wiadomości

Orange z umową na tablecie

Umowa na tablecie i e-umowa w Orange

We wszystkich salonach Orange od dziś 27.01.2020 r. można podpisać umowę na tablecie. Taką opcję podpisania dokumentów można wybrać zamiast tradycyjnej umowy na papierze. Dzięki temu jak podaje Orange do tej pory zaoszczędzono 4,5 mln kartek papieru. Wszystkie formalności, które wymagały drukowania dokumentów, teraz można załatwić elektronicznie. Podpisana umowa zostanie przesłana na nasz adres e-mail.

Jak podaje Orange: podpisanie umowy na tablecie, jest całkowicie bezpieczne. Podpis, który składamy na elektronicznym dokumencie jest zabezpieczony przed skopiowaniem go na inny.

Oszczędność papieru, czasu i bezpieczeństwo. Korzyści jakie płyną z umowy podpisywanej na tablecie. A w przypadku e-umowy nie musimy nawet wychodzić z domu.

Oprócz umowy podpisanej na tablecie w salonie operatora, Orange od ubiegło roku, jako pierwszy wprowadził możliwość podpisania e-umowy. Po zamówieniu oferty przez infolinię, otrzymuje się link do propozycji umowy w wiadomości e-mail. Po zaakceptowaniu, otrzymujemy e-mail z wersją ostateczną. W ten sposób można przedłużyć umowę, kupić smartfona lub inny sprzęt. Dotrze do wskazanego przez nas paczkomatu lub kurierem, bezpośrednio do domu. W przypadku e-umowy przysługuje prawo do odstąpienia od niej w ciągu 14 dni od zawarcia.

Tagi

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Back to top button
Close