Oryginalne etui rysuje ekrany w Samsungu Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge

Oryginalne etui rysuje ekrany w Samsungu Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge

Mogłoby się wydawać, że etui jest jednym z najlepszych sposobów na zabezpieczenie telefonu przed zarysowaniami i pobrudzeniem. Niestety, przypadki niektórych użytkowników dowodzą, że nawet drogie i potencjalnie wysokiej jakości pokrowce mogą okazać się problematyczne.

Sprawa dotyczy oficjalnego etui Samsung Clear View, które jest dostępne dla modeli Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Jak donoszą użytkownicy forum XDA, wyświetlacze ich telefonów doczekały się rys i zabrudzeń w wyniku korzystania z wspomnianego produktu. Problem polega na tym, że kurz i inne pyłki/odłamki osiadają się pomiędzy ekranem a etui. W momencie, gdy korzysta się z urządzenia, obraca go, wkłada do kieszeni, materiały te przesuwają się po tafli szkła powodując otarcia na panelu. Rozwiązaniem może być oczywiście zastosowanie dodatkowej folii ochronnej, jednak płacąc około 60 dolarów za oryginalne etui można wymagać solidności i odpowiedniego zabezpieczenia.

Temat na XDA rozrósł się już do sześciu stron, na których użytkownicy publikują zdjęcia swoich smartfonów i wyrażają niezadowolenie. Samsung nie wydał jeszcze oświadczenia w tej sprawie.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
41.3%
38 głosy
41.3%
38 głosy
14.13%
13 głosy
3.27%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top