TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

OTVARTA kusi internetem przenoszących numer. Plus liderem w 2 kwartale

Przenosząc numer do sieci OTVARTA do 31 sierpnia 2019 roku, można podpisać umowę na wyjątkowo korzystnych warunkach.

OTVARTA to polski operator telefonii komórkowej w modelu MVNO. Firma ma siedzibę w Łodzi. Oferuje usługi w modelu abonamentowym w ofertach na czas określony i nieokreślony. W portfolio ma usługi głosowe oraz internetowe.

Co znajdziemy w ofercie OTVARTEJ na wakacje?

Przenosząc numer do sieci OTVARTA można otrzymać w cenie 13,99 zł – 11 GB miesięcznie, zaś w taryfie za 17,99 zł – 21 GB internetu. Paczka danych internetowych nie zmieni się wraz z końcem wakacji. Umowa zawierana jest bezterminowo, więc warunki obowiązują tak długo, jak abonent pozostanie w sieci OTVARTA.

W cenniku www.otvarta.pl/abonament pojawiła się również całkowicie nowa oferta. Pod nazwą O! Swobodna! kryje się 31 GB internetu, nielimitowane połączenia na komórki oraz na telefony stacjonarne, wiadomości SMS i MMS bez limitu. Umowa również podpisywana jest w formie bezterminowej.

Plus liderem w przenoszeniu numerów w 2 kwartale 2019 r.

Według najnowszego Raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej sieć Plus miała najlepszy bilans przenoszenia numerów spośród dużych operatorów komórkowych. To już kolejny kwartał, w którym Plus miał najlepszy bilans przenoszenia numerów (tzw. MNP).

Według Raportu UKE za drugi kwartał br. do Plusa przeszło w tym czasie ponad 87 tys. nowych klientów i operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 25,5 tysiąca.

Spośród czwórki największych operatorów, tylko jeszcze jeden miał wynik dodatni i był to T-Mobile z bilansem około 900 numerów. Pozostałe dwa telekomy, czyli Orange i Play zanotowały ujemny bilans, z czego Play minus 45,5 tys., a Orange ponad 12 tys. na minusie.


Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top