Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Pakiet danych za oglądanie reklam? To możliwe z aplikacją WebHop

Grupa TVN uruchomiła właśnie nową usługę pozwalającą na korzystanie z bezpłatnego transferu danych. Aplikacja WebHop jest obecnie dostępna dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android.

Dziennie możemy dostać do 100 MB transferu za to, że przez kilka minut obejrzymy klipy reklamowe. W ciągu miesiąca WepHop pozwoli na uzyskanie do 3 GB darmowego internetu, który dostarczy jedne z czterech wiodących sieci: Orange, Plus, T-Mobile lub Play. Dane przesyłane za pośrednictwem aplikacji nie obciążają konta i nie zmniejszają pakietu dostępnego w ramach usługi operatora. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić, jaka ilość transferu pozostała mu do wykorzystania.

„Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, którzy stanowią dla nas istotną grupę odbiorców. Chcemy pomóc tym, dla których płatny transfer danych jest ograniczeniem. Dzięki naszej aplikacji mogą bezpłatnie korzystać z Internetu na prostych i przejrzystych zasadach” – tłumaczy Maciej Maciejowski, członek Zarządu TVN.

webhop 1

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close