Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

PAKIET EKSTRA 6 GB za Mobilną Aplikację Plus Online

Użytkownicy sieci Plus, korzystający z usług na kartę oraz Mix mogą wziąć udział w promocji, w ramach której otrzymają pakiet internetowy o wielkości 6 GB. Jedyne, co trzeba zrobić, to zainstalować na swoim smartfonie aplikację Plus Online oraz zacząć z niej korzystać. Promocja obowiązuje od 6 listopada do odwołania.

Instalacja aplikacji Plus online (Sklep Play)

Coraz więcej firm rozwija swoje mobilne aplikacje i próbuje zmusić bądź zachęcić klientów do aktywnego korzystania z nich. W przypadku sieci Plus mamy do czynienia z tą drugą opcją. Użytkownicy wszystkich głosowych ofert Plus na kartę oraz Mix mogą w łatwy sposób zdobyć pakiet internetowy w zamian za zainstalowanie na smartfonie aplikacji Plus Online. Aby pakiet został przyznany, należy wejść w zakładkę Usługi i pakiety, a następnie – Internet i włączyć odpowiednią opcję. O przydzieleniu dodatkowych GB użytkownik zostanie powiadomiony przez SMS w ciągu 24 godzin.

Ile czasu ważny jest pakiet?

Pakiet Extra 6GB jest ważny 30 dni od daty przyznania i działa tylko na transmisję krajową. Aby móc z niego skorzystać, należy mieć aktywne konto, które nie przekroczyło okresu ważności dla usług wychodzących. Kolejnym warunkiem jest dodatni stan konta, na którym musi znajdować się przynajmniej 1 grosz. Co ważne, pakiet łączy się z innymi, które zostały przyznane wcześniej, jednak niewykorzystane w okresie ważności promocyjne GB nie przechodzą na kolejny miesiąc.

Tagi

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Back to top button
Close