Philips S308 – zamaskowany chińczyk ze znanym logo

Do sieci Play ma trafić nowy smartfon firmowany przez Philipsa, a sam telefon jest kierowany do użytkowników z niezbyt zasobnym portfelem.

Według zapowiedzi telefon będzie oferowany przez Play, a także w sieciach Euro AGD, Media Expert i Neonet.

Urządzenie zostało wyposażone w ekran o przekątnej 4 cali, na którym obraz jest wyświetlany w rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Za sprawną pracę smartfona ma odpowiadać dwurdzeniowy procesor Mediatek pracujący z częstotliwością 1 GHz (pełna specyfikacja telefonu dostępna jest na stronie: https://teleguru.pl/telefony-pozostali/philips-s308). Urządzenie zostało wyposażone w dwa gniazda na karty SIM, dzięki czemu możliwa jest jednoczesna obsługa dwóch numerów telefonów.

Trzeba pamiętać, że w przypadku tego smartfona klienci mają w gruncie rzeczy do czynienia z urządzeniem chińskiej produkcji, które jest jedynie firmowane przez Philipsa.

Model S308 nie jest jedyną propozycją holenderskiego koncernu, która pojawiła się na polskim rynku w ostatnim czasie. Wcześniej producent wprowadził do sprzedaży nad Wisłą model S388, a także Xenium W6500.

Sugerowana cena Philipsa S308 to 399 złotych.

Źródło: Philips

 

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
32.03%
213 głosy
22.26%
148 głosy
26.17%
174 głosy
19.54%
130 głosy
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze