Pierwsze informacje na temat Huawei Nova 2

huaweinova

Pierwsze smartfony Huawei z serii Nova pojawiły się w październiku zeszłego roku. Docelowo seria miała być skierowana do kobiet ze względu na atrakcyjny, delitatny design oraz dobre możliwości fotograficzne. Bo kto jak nie kobiety robi najwięcej selfie? 

Następcą Huawei Nova oraz Nova Plus ma być Nova 2. Z opublikowanych dotychczas informacji możemy wnioskować, że nowy modelrównież pojawi się w dwóch wersjach różniących się rozmiarem. Podpis na plakacie sugeruje, że możemy spodziewać się kontynuacji serii urządzeń służących do robienia zdjęć w wysokiej jakości. Mówi się o umieszczeniu przedniego aparatu do selfie o rozdzielczości 20 Mpx oraz dwóch obiektywów 12 Mpx z tyłu.

Ekran prawdopodobnie będzie miał 5,2″ w wersji podstawowej oraz 5,5″ w wersji z Plusem. W środku urządzenia znajdziemy procesor Snapdragon 660 oraz 4 GB RAM. Energię zapewni bateria o pojemności 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania.

Nie wiadomo jeszcze jak ma wyglądać model Nova 2, jednak firma prawdopodobnie utrzyma atrakcyjną stylistykę poprzednich urządzeń z tej serii. Oficjalna premiera smartfona została zaplanowana na 26 maja. Obecnie został udostępniony jedynie plakat zwiastujący to wydarzenie:

nova2 Pierwsze informacje na temat Huawei Nova 2

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
2 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top