Pierwsze przecieki dotyczące Surface Pro 5

Microsoft Surface Pro 4 - tablet z aspiracjami na zastąpienie komputerów PC

Coraz mniej czasu zostało do premiery Surface Pro 5, więc do sieci zaczęły przedostawać się informacje odnośnie specyfikacji technicznej tego urządzenia. Jeden z zagranicznych dziennikarzy ponoć dotarł do kilku szczegółów jedynie potwierdzających, że Surface Pro 5 nie będzie rewolucyjną konstrukcją.

Paul Thorrott napisał na swoim Twitterze, że wyczekiwany Surface będzie wykorzystywać to samo złącze ładowania Surface Connect, które znajdziemy w modelu Surface Pro 4. Poprzednie plotki sugerowały, że port ten zostanie zastąpiony przez coraz chętniej używany interfejs USB typu C. Główną zmianą ma być zastosowanie układów Intel Kaby Lake. Brak jest obecnie jakichkolwiek informacji odnośnie konkretnego modelu oraz pojemności pamięci operacyjnej i nośnika pamięci.

Microsoft-surface Pierwsze przecieki dotyczące Surface Pro 5

Dziennikarz sugeruje, że Surface Pro 5 będzie jedynie odświeżeniem modelu, który możemy obecnie kupić w sklepach. Można więc podejrzewać, że dostaniemy nieco więcej pamięci RAM lub inne wersje kolorystyczne obudowy. Jego premiera ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: Ubergizmo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top