TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Pierwszy render przedstawiający LG G4

Pierwszy render przedstawiający LG G4

LG zapowiadało, że następca G3 będzie się od niego znacząco różnił. Najnowsza, a zarazem pierwsza grafika ukazuje tył urządzenia i jeśli przedstawia rzeczywisty jego wygląd, wielkich zmian nie będzie.

Zdjęcie zostało opublikowane na Twitterze przez @OnLeaks i przedstawia ponoć wczesną, niefinalną wersję prasowego rendera smartfona. Jak widać, LG G4 wygląda bardzo podobnie do swojego poprzednika, czyli modelu LG G3 i zgodnie z grafiką będzie miał plastikową obudowę. Różnicą jest większy obiektyw aparatu, który ma mieć 16 Mpix, podczas gdy przedni przynajmniej 5 Mpix. news-lg-g4-render Pierwszy render przedstawiający LG G4Inne mają być też wymiary smartfona. Według @OnLeaks G4 będzie mierzył 148.9 mm wysokości, 76.6 mm szerokości oraz 9.9 mm grubości. Dla porównania, LG G3 ma odpowiednio 146.3, 74.6 i 8.9 mm. Może oznaczać to, że tegoroczny flagowiec Koreańczyków otrzyma większy niż poprzednik ekran. Wcześniejsze plotki sugerowały, że będzie on pozbawiony ramek, gdyż tego typu panel został już zaprezentowany przez LG jakiś czas temu. Co więcej, można zauważyć, że LG G4 będzie nieco wygięty (na wzór LG G Flex 2). Poza tym, niewykluczone, że cała konstrukcja pozostanie rozbieralna i będzie można wymienić baterię oraz skorzystać ze slotu kart microSD. Powyższe informacje, jak i pokazany na zdjęciu wygląd smartfona kłócą się ze słowami przedstawicieli koncernu, którzy zapewniają, że będzie się on znacząco różnił względem swojego starszego brata i zostanie zbudowany z wysokiej jakości materiałów, nadając mu ekskluzywny wygląd. LG G4 ma zadebiutować wiosną, a koreański producent liczy, że uda mu się sprzedać przynajmniej 10 milionów sztuk urządzenia w tym roku.

Źródło: OnLeaks

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
22.44%
35 głosy
20.51%
32 głosy
30.13%
47 głosy
26.92%
42 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top