Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Pierwszy smartwatch Fitbita trafi do sprzedaży przed końcem roku

Ostatnimi czasy w sieci zaczęły pojawiać się pogłoski, jakoby pierwszy smartwatch Fitbita miał trafić w ręce użytkowników z pewnym opóźnieniem. Dyrektor generalny przedsiębiorstwa zdementował te pogłoski, twierdząc, że nie ma powodów, by urządzenie zostało wprowadzone na rynek później, niż było to planowane. Smartwatch trafi do sklepów jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Podczas raportu finansowego Fitbita za drugi kwartał 2017 roku dyrektor generalny firmy James Park potwierdził, że premiera smartwatcha będzie miała miejsce jeszcze przed świętami. Producent przewiduje, że wypuszczenie urządzenia na rynek podreperuje jego budżet w drugiej połowie 2017 roku – raport finansowy wykazał, że Fitbit nie radzi sobie ostatnio zbyt dobrze.

Oczywiście trudno przewidzieć, na ile inteligentny zegarek będzie w stanie spełnić oczekiwania firmy słynącej z opasek fitness. Jest przecież wiele bogatszych producentów, którzy próbowali swoich sił w produkcji smartwatchy, ale nie odnieśli na tym polu większego sukcesu. Takie firmy to chociażby Apple czy Samsung.

Source: Ubergizmo
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close