Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Piłkarskie święto w Plusie – nowe promocje i darmowy dostęp do 51 meczy Euro 2016

Od 17 maja w specjalnych promocjach Plusa dostępna jest usługa Futbol 2016 w Ipla, przeznaczona dla klientów taryf JA+ Abonament oraz JA+ Internet LTE.

Futbol 2016 w Ipla to usługa gwarantująca dostęp do wszystkich meczy w ramach piłkarskich Mistrzostw Europy we Francji, bez reklam i w jakości HD na nadających 24 godziny na dobę kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Do tego specjalne programy: przed i pomeczowe studia, analizy, wywiady z uczestnikami imprezy i relacje z każdego dnia turnieju. Z usługi skorzystać mogą użytkownicy wszystkich głosowych i internetowych ofert abonamentowych. Dla nowych klientów i przenoszących numer, a także przedłużających umowę, jest ona całkowicie za darmo, a jedyny warunek skorzystania z niej to zawarcie umowy z abonamentem za minimum 59 zł w ofercie ze sprzętem lub za minimum 49 zł w wariancie tylko SIM lub ze sprzętem na raty. Promocje Plusa z okazji nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej obejmują również:

  • W ofercie JA+ Abonament – smartfon Samsung Galaxy J3 (z ratą 20 zł na 36 miesięcy) oraz telewizor uHD Samsung 50 cali o rozdzielczości 3840 x 2160 (z ratą 70 zł na 48 miesięcy) za 0 zł na start i całkowitą miesięczną opłatą 130 zł (w ofercie elastycznej z abonamentem 40 zł i ratami za sprzęt).
  • W ofercie JA+ Internet LTE – tablet Lenovo Yoga Tab 3 10.1 za 0 zł na start (z ratami 25 zł przez 36 miesięcy i abonamentem 49.99 zł, a w ramach programu smartDOM opłata łączna wynosi 50 zł).

Wszystko to wspierać będą kampanie reklamowe „Ja+ Wielki Futbol za darmo w IPLI” z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski.

Źródło: Plus

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close