Wiadomości

Play: Formuła Junior Box z Królem Julianem

Play ruszył z nową kampanią reklamową oferty Formuła Junior Box, w ramach której proponowany jest jeden z dwóch atrakcyjnych cenowo smartfonów. Gwiazdą reklam został sam Król Julian.

Oferowane smartfony to Motorola Moto E oraz Alcatel OneTouch Pop 3, które można nabyć w ramach zestawu Junior Box za 1 zł w wybranej taryfie. Zestaw składa się z etui na telefon oraz gadżetów dla najmłodszych pod postacią słuchawek lub klocków. Całość wchodzi w skład taryfy Junior Box Elastyczna Formuła Mix za 30 zł, w której zawarte są nielimitowane minuty do Play, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich oraz 100 minut do wszystkich innych sieci i 1 GB transferu danych. W skład dodatkowych usług wchodzą „Bezpieczna rodzina” i „Blokada Premium i Stop Spam”. Więcej informacji tutaj. news-formula_junior_box-krol_julian-2 Poniżej dwa spoty reklamujące świąteczne zestawy Formuła Junior Box, w których występuje Król Julian i Pingwiny z Madagaskaru:

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close