Wiadomości

Play i Orange chwalą się zasięgiem LTE

Jedni z czołowych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, Play i Orange, zaprezentowali najnowsze statystyki dotyczące zasięgu LTE oraz miejscowości, które otrzymały niedawno dostęp do tej technologii.

Orange poinformował, że aktualnie ma 6131 stacji LTE, co oznacza, że w zasięgu szybkiego Internetu znajduje się 29.92 miliona osób, mieszkających w 2575 miastach i miejscowości powyżej tysiąca mieszkańców. W ubiegłym miesiącu LTE pojawiło się m.in. w Szczytnie, Mrągowie, Bartoszycach, Nidzicy, Janowie Lubelskim i Chełmży. Z LTE Orange w ofertach Internetu mobilnego dla klientów indywidualnych i biznesowych można korzystać zarówno w wariancie abonamentowym, jak i prepaid. Aktualny zasięg Orange sprawdzić można na tej stronie. Drugi z operatorów – Play – pochwalił się, że w zasięgu jego „fioletowego” LTE znajduje się obecnie 77% mieszkańców Polski w 1507 miejscowościach powyżej tysiąca mieszkańców. Poniżej zaś te, do których najszybszy Internet dotarł niedawno: news-play-lte-zasieg-1

Źródło: Orange, Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close