TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Play i Orange chwalą się zasięgiem LTE

Play i Orange chwalą się zasięgiem LTE

Jedni z czołowych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, Play i Orange, zaprezentowali najnowsze statystyki dotyczące zasięgu LTE oraz miejscowości, które otrzymały niedawno dostęp do tej technologii.

Orange poinformował, że aktualnie ma 6131 stacji LTE, co oznacza, że w zasięgu szybkiego Internetu znajduje się 29.92 miliona osób, mieszkających w 2575 miastach i miejscowości powyżej tysiąca mieszkańców. W ubiegłym miesiącu LTE pojawiło się m.in. w Szczytnie, Mrągowie, Bartoszycach, Nidzicy, Janowie Lubelskim i Chełmży. Z LTE Orange w ofertach Internetu mobilnego dla klientów indywidualnych i biznesowych można korzystać zarówno w wariancie abonamentowym, jak i prepaid. Aktualny zasięg Orange sprawdzić można na tej stronie. Drugi z operatorów – Play – pochwalił się, że w zasięgu jego „fioletowego” LTE znajduje się obecnie 77% mieszkańców Polski w 1507 miejscowościach powyżej tysiąca mieszkańców. Poniżej zaś te, do których najszybszy Internet dotarł niedawno: news-play-lte-zasieg-1 Play i Orange chwalą się zasięgiem LTE

Źródło: Orange, Play

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
10.53%
2 głosy
42.11%
8 głosy
21.05%
4 głosy
26.31%
5 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top