Wiadomości

Play Internet PRO z nowymi zestawami

W ofercie Play Internet Pro, w której do dyspozycji użytkownika co miesiąc jest 50 GB danych, pojawiły się trzy nowe zestawy urządzeń.

Pierwszy z zestawów obejmuje sprzęt firmy Alcatel: tablet Pixi 8 Wi-Fi, smartfon POP 3 (5’’) oraz router Alcatel Y858 LTE za 79.99 zł (umowa na 24 miesiące). W skład drugiego z pakietów 3w1 wchodzą laptop Lenovo G40-30, smartfon Motorola Moto E drugiej generacji, a także router mobilny Huawei E5573 w cenie 119.99 zł (24 miesiące). W ofercie na życzenie dostępne są natomiast notebook Asus EeeBook X205 oraz router LTE Huawei E5573 za 99.99 zł, w umowie na okres 24 miesięcy. Dla zainteresowanych: Cennik zestawów w ofercie Play Internet PRO. Play poinformował, że zestawy nie pojawiły się jeszcze w eshopie, ale można je znaleźć i zakupić w innych kanałach sprzedaży.

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close