Wiadomości

Play: Nowe Formuły Unlimited na kartę i pakiet 10 GB za 10 zł

Na dzisiejszej konferencji prasowej Play zaprezentował dwie nowe oferty – Formuła Unlimited na kartę z połączeniami i SMS-ami bez limitu – oraz wprowadził promocyjny pakiet 10 GB Internetu za 10 zł w taryfach prepaid.

Nowe Formuły Unlimited na kartę to dwie oferty, które przedstawiają się następująco:

Za 9 zł tygodniowo

news-play-nowe-formuly_unlimited-1

  • Nielimitowane minuty do wszystkich sieci, w tym na numery stacjonarne
  • Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci
  • Pakiet Internetu 0.5 GB

Można ją włączyć kodem – *111*406*1#

Za 35 zł miesięcznie

news-play-nowe-formuly_unlimited-2

  • Nielimitowane minuty do wszystkich sieci, w tym na numery stacjonarne
  • Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci
  • Pakiet Internetu 3 GB

Można ją włączyć kodem – *111*407*1# Oferty mają charakter cykliczny, a więc automatycznie odnawiają się po upływie odpowiednio 7 i 30 dni. Taryfy są dostępne od 20 sierpnia. Dla zainteresowanych – regulamin oferty. Play wprowadził także pakiet 10 GB za 10 zł, ważny przez 30 dni, który można aktywować wielokrotnie od 20.08 do 30.11.2015 roku. Jest on dostępny w ofertach: Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci oraz Red Bull Mobile na Kartę. Aktywacji dokonuje się poprzez wpisanie kodu *111*745*1# lub wysyłając SMS o treści START.745 na numer 111. news-play-pakiet-10gb_za_10zlDla zainteresowanych – regulamin usługi.

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close