Wiadomości

Play obniża ceny Samsunga Galaxy Note 4 i Galaxy Note Edge

Od 13 kwietnia w Play zmieniono ceny dwóch smartfonów Samsunga – popularnych modeli Note 4 i Note Edge. Obie propozycje przeznaczone są dla osób ceniących duży ekran, bezkompromisową wydajność oraz możliwość obsługi rysikiem S-Pen.

Samsung Galaxy Note 4 w Play na kartę dostępny jest za 2899 zł. W ofertach Nowa Formuła Mix z Internetem oraz Nowa Elastyczna Formuła Mix z Internetem kosztuje, w zależności od wybranego planu taryfowego, od 1999 zł do 2439 zł. Z kolei w Formule Play smartfon można nabyć za 2349 zł w ofercie z miesięcznym zobowiązaniem 29.99 zł i 2279 zł w abonamencie 39.99 zł miesięcznie. W Formule 4.0 jego cena wynosi od 1859 zł do 2189 zł. Natomiast Samsung Galaxy Note Edge to z dwojga modeli droższe urządzenie i w wielu ofertach różnica pomiędzy nim a Note 4 wynosi około 150 zł. W przypadku Play na kartę jest to już jednak 500 zł. Dla zainteresowanych – cennik smartfonów w ramach ofert sieci Play.

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close