Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Play podwaja paczki GB w abonamencie głosowym

Play: M, L, Homebox i Homebox TV z podwójną paczką GB

Promocja dotyczy wybranych abonamentów: Play M, Play L, Play Homebox, Play Homebox TV. Bonus przyznawany jest, w zależności od wybranej wersji abonamentu. Najdłuższy okres bonusu to 12 miesięcy, a największa paczka internetu to 80 GB. Play reklamuje swoją promocję w kontekście sieci 5G.

AbonamentCenaGBSuma GB w okresie promocyjnymOkres bonusuCena za GB
PLAY M55 zł20 GB40 GB3 miesiące2,44 zł
PLAY L70 zł35 GB70 GB6 miesięcy1,60 zł
PLAY HOMEBOX75 zł35 GB70 GB12 miesięcy1,43 zł
PLAY HOMEBOX TV100 zł40 GB80 GB12 miesięcy1,67 zł

W perspektywie sieci 5G, która sukcesywnie będzie rozwijana, nawet podwojone paczki GB mogą być małe. Zapewne jest to przedsmak oferty, która dopiero nas czeka. Sieć 5G, mimo udostępnienia kilku nadajników, nadal jest w fazie rozwojowej. Na większy zasięg porównywalny do tego z 4G, przyjdzie poczekać. Nie będzie to długi okres czasu, wyścig w rozbudowie infrastruktury trwa.

Tymczasem, jeśli braliście pod uwagę abonament w sieci Play, teraz nie powinniście mieć wątpliwości. Promocja z podwojoną ilością GB powinna Was do tego przekonać. Tym bardziej, że w każdej z ofert otrzymujemy na 6 miesięcy Amazon Prime Video i TIDAL (oprócz Play M gdzie usługa TIDAL jest na 3 miesiące). Najtańsze GB spośród wszystkich ofert są w abonamencie Play Homebox. Dodatkowo otrzymujemy dodatkową kartę do internetu z paczką 150 GB (nie wliczona do średniej).

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close