Wiadomości

Play posiada już ponad 6 000 stacji nadawczych

Największy operator w Polsce rozbudowuje swoją sieć. Celem jest stworzenie niezależnej i funkcjonalnej infrastruktury dla klientów w całej Polsce.

Ambitny cel na rok 2018 jest właśnie realizowany. Firma Play właśnie wybudowała swój nadajnik numer 6 000. Znajduje się on na stadionie Korony Kielce i wyposażony jest we wszystkie częstotliwości obsługiwane przez tego operatora.

Inwestycje w rozbudowę sieci nie obejmują jedynie największych miast – nadajniki są stawiane zarówno na powierzchniach zurbanizowanych jak i na terenach wiejskich. Wszystko po to by zapewnić jak największą wydajność na terenie całego kraju.

Sieć Play jest największym operatorem w Polsce, a jednocześnie dalej się rozwija, rozbudowa stacji nadawczych zdaje się to potwierdzać. Celem operatora jest osiągnięcie sprawnej infrastruktury, która obejmie cały kraj, co do centymetra. Ma on zostać zrealizowany już w roku 2020.

Źródło: Play

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close