TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Play posiada już ponad 6 000 stacji nadawczych

Największy operator w Polsce rozbudowuje swoją sieć. Celem jest stworzenie niezależnej i funkcjonalnej infrastruktury dla klientów w całej Polsce.

Ambitny cel na rok 2018 jest właśnie realizowany. Firma Play właśnie wybudowała swój nadajnik numer 6 000. Znajduje się on na stadionie Korony Kielce i wyposażony jest we wszystkie częstotliwości obsługiwane przez tego operatora.

Inwestycje w rozbudowę sieci nie obejmują jedynie największych miast – nadajniki są stawiane zarówno na powierzchniach zurbanizowanych jak i na terenach wiejskich. Wszystko po to by zapewnić jak największą wydajność na terenie całego kraju.

Sieć Play jest największym operatorem w Polsce, a jednocześnie dalej się rozwija, rozbudowa stacji nadawczych zdaje się to potwierdzać. Celem operatora jest osiągnięcie sprawnej infrastruktury, która obejmie cały kraj, co do centymetra. Ma on zostać zrealizowany już w roku 2020.

Źródło: Play

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
100%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top