TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Play: Ruszyły testy Wi-Fi Calling

Play: Ruszyły testy Wi-Fi Calling

Play wybrał testerów i zaczął wysyłkę oprogramowania aktywującego Wi-Fi Calling w smartfonach, rozpoczynając tym samym bezpłatne testy usługi, które potrwają przez najbliższe kilka tygodni.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Play wystartował z testami Wi-Fi Calling, w których biorą udział posiadacze LG G4 i Samsunga Galaxy S6 zakupionych u operatora. Otrzymali oni SMS zawierający wszystkie potrzebne informacji, a także specjalne oprogramowanie, które włącza usługę na urządzeniach – ta część może jednak potrwać do końca roku. Ponadto, telekom poinformował, że dla zwycięzców ostatniego konkursu szykowane do wysyłki są już paczki ze wspomnianymi wyżej smartfonami. Testy potrwają do 14 lutego 2016 roku, a wszelkie uwagi, opinie, zgłoszenia błędów i spostrzeżenia Play zbierać będzie na stronie www.play.pl/wificalling. W niedalekiej przyszłości Wi-Fi Calling ma być szerzej dostępne i pojawić się w ofertach abonamentowych, na kartę oraz Mix. Oferowane przez Play Wi-Fi Calling umożliwia prowadzenie rozmów głosowych w dowolnym miejscu w zasięgu sieci Wi-Fi, o maksymalnej długości 120 minut. Do prawidłowego działania potrzebne jest łącze o prędkości przynajmniej 512 kb/s. Możliwe jest też wysyłanie SMS-ów po Wi-Fi. Zabrakło natomiast wsparcia dla MMS-ów.

Źródło: Play

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
41.67%
5 głosy
16.67%
2 głosy
16.67%
2 głosy
24.99%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top