Wiadomości

Play z zasięgiem LTE w metrze

Operator udostępnił Internet LTE w warszawskim metrze. Zasięg obejmuje zarówno stacje, jak i tunele.

Z LTE od Play, które działać ma na częstotliwości 2100 MHz, można korzystać jeżdżąc pierwszą linią warszawskiego metra. Nadal trwa dopracowywanie konfiguracji na stacjach Ratusz Arsenał i Dworzec Gdański – zasięg LTE pojawi się tam jeszcze w tym tygodniu. Jest to na pewno ciekawa opcja dla podróżujących, którzy chcieliby w drodze do pracy/domu sprawdzić wiadomości e-mail, czy portale społecznościowe.

Warto przypomnieć, że na początku miesiąca Teleguru pisał o szybkim internecie bezprzewodowym, z którego będą mogli korzystać pasażerowie drugiej linii metra w Warszawie. Jest to wspólna inicjatywa czterech największych operatorów sieci komórkowych w Polsce – Play, Plus, Orange, T-Mobile. Informacje na ten temat można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close