Wiadomości

Play zdradza, ile zapłacimy za korzystanie z poszczególnych urządzeń w programie Fair Play

Przy okazji wprowadzenia programu Fair Play w cenniku sieci Play pojawiła się specjalna kolumna zatytułowana „Opłata za korzystanie z urządzenia”. Można się z niej dowiedzieć, które urządzenia znalazły się w danym progu opłat.

Dwa dni temu Play ujawnił nowy program Fair Play, oferujący możliwość zmiany warunków umowy i wymiany zakupionego urządzenia na nowe. Dowiedzieliśmy się, że w przypadku zwrotu klient będzie musiał uiścić odpowiednią dla danego modelu opłatę za użytkowanie. Każdy ze sprzętów (m.in. smartfony, tablety i modemy) ma być przyporządkowany do konkretnej grupy cennikowej – 49 zł, 99 zł, 149 zł lub 399 zł. Operator opublikował uaktualniony cennik, w którym przedstawił opłaty za korzystanie z tych urządzeń w ramach Fair Play. Lista jest dosyć obszerna, a oto kilka przykładów:

Dla zainteresowanych – cennik urządzeń w Play.

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close