Plus: 500 zł, 50 GB i roczna ważność konta za rejestrację numeru

Plus: 500 zł

Plus rozpoczyna rejestrację kart prepaid, oferując w zamian wysokie bonusy. Dodatkowo, od 11 lipca dostępne są promocje dla osób, które zdecydują się na ofertę abonamentową lub Mix.

500 zł, 50 GB oraz Rok Ważności Konta to bonusy Plusa dla użytkowników usług na kartę, którzy zarejestrują swój numer. Promocja jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników Plus na Kartę i Plus Internet na Kartę. Klienci Plusha za rejestrację numeru otrzymają 500 zł oraz 50 GB. Numer można zarejestrować w każdym punkcie sprzedaży Plusa lub Cyfrowego Polsatu. Konieczne jest podanie numeru telefonu i numeru karty SIM oraz potwierdzenie tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Rejestracji mogą też dokonać osoby niepełnoletnie (co najmniej 13 lat) i posiadają dokument tożsamości. Klienci, którzy posiadają już umowę w sieci Plus od 1 sierpnia będą mogli zarejestrować numer na kartę bez wychodzenia z domu za pomocą bezpłatnego SMS-a, a numer zostanie zarejestrowany na dane podane przy podpisywaniu umowy. Status rejestracji można sprawdzić SMS-em o treści STATUS pod numer 80104. Więcej informacji:

Specjalne promocje czekają na klientów, którzy zamiast rejestracji numeru na kartę zdecydują się na skorzystania z oferty abonamentowej lub Mix w Plusie. Otrzymają no limit na rozmowy (komórkowe i stacjonarne) i SMS-y, pakiet internetowy 8 GB, trzy miesiące bez opłat w ofercie abonamentowej, a od 1 sierpnia także trzy doładowania gratis w Mixie. Wszystko to w JA+ Abonament za 29 zł przez 24 miesiące w ofercie Tylko SIM z ewentualnymi ratami za telefon. W Mixie opisany pakiet usług jest dostępny w taryfach: MIX 30 Tylko SIM oraz MIX 50 z telefonem. Promocje będą dostępne dla klientów ze stażem minimum 30 dni od daty aktywacji usług. Z kolei użytkownicy usług prepaid, którzy przeniosą numer do Plusa Na Kartę zyskają przez trzy miesiące rabat 50% na jedną z promocji:

  • Bez limit do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne.
  • Bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i bezpieczny pakiet internetowy.
  • Full opcja rozmowy i SMS-y do wszystkich na komórki bez limitu i bezpieczny pakiet internetowy 6 GB.

Źródło: Plus

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
16.67%
1 głosy
16.67%
1 głosy
66.67%
4 głosy
-0.01%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top