Wiadomości

Plus: Darmowe filmy w JA+ Moje Filmy

Z okazji uruchomienia całkowicie nowej platformy komunikacyjnej Plus przygotował specjalny prezent dla swoich klientów – każdy z nich może bez dodatkowych opłat oglądać filmy w specjalnej sekcji JA+ Moje Filmy znajdującej się na ipla.tv.

Obecnie dostępne jest dziesięć filmów, które klienci Plusa mogą obejrzeć za darmo bez dodatkowych opłat: „Polowanie”, „Jesteś Bogiem”, „Hipnotyzer”, „Idealne matki”, „Układ zamknięty”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Pokochaj mnie na nowo”, „Zagłodzeni”, „Zalajkowany na śmierć” oraz „Tacierzyński”. Filmy można oglądać zarówno na ekranie komputera, jak i smartfona. Wystarczy tylko wejść na stronę www.ipla.tv/japlus, pobrać aplikację i zarejestrować się podając swój numer w sieci Plus. Oferta ważna do 30 czerwca 2015 roku.

Źródło: Plus

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close