Wiadomości

Plus na kartę – 6 GB i no limit za 29 zł

Plus zmodyfikował nieco ofertę „Ja+ Rozmowy, SMS-y na komórkowe i 3 GB” i przedłużył promocję, w ramach której użytkownicy otrzymują dwa razy więcej Internetu.

Od 1 lipca pakiet „Ja+ Rozmowy, SMS-y na komórkowe i 3 GB” jest dostępny za 29 zł zamiast dotychczasowych 35 zł. W nim znajdziemy nielimitowane połączenia na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, darmowy Facebook oraz pakiet internetowy 3 GB. Wszystko to jest ważne przez 30 dni. Dodatkowo, Plus przedłużył (do odwołania) promocję „2x więcej Internetu”. Włącza się ją za pomocą kodu *136*11*05# i przez wciśnięcie przycisku „zadzwoń”. W ten sposób użytkownik ma nie 3, a 6 GB Internetu we wspomnianym wyżej pakiecie. Więcej informacji:

  • Regulamin promocji „Ja+ Rozmowy, SMS-y na komórkowe i 3 GB”
  • Regulamin promocji „2x więcej Internetu”

 

Źródło: Plus

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close