Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Plus: Promocyjne pakiety roamingowe w Mix i na kartę

Plus wprowadził promocję, w ramach której klienci ofert Mix i na kartę mogą skorzystać z tańszych pakietów Internetu w roamingu.

Oferowane przez Plusa Pakiety Euroatlantyckie obejmują Unię Europejską, Norwegię, Islandię, Liechtenstein, Szwajcarię, Turcję oraz USA (sieci operatorów AT&T USA i T-Mobile USA).

Do wyboru są trzy pakiety: od 100 MB ważnego przez tydzień, przez 400 MB na dwa tygodnie, aż do 1 GB ważnego przez miesiąc, w cenie odpowiednio 9, 19 i 39 zł. Klient ma możliwość uruchomienia dowolnej liczby pakietów, a w przypadku gdy aktywowane są pakiety o różnym okresie ważności w pierwszej kolejności wykorzystywany jest ten o najkrótszym.

news-pakiet-euroatlantycki

Pakiety Euroatlantyckie pozwalają na transmisję danych w technologii LTE, HSPA+, HSPA, UMTS, EDGE lub GPRS, a ich dostępność zależy od posiadanego urządzenia oraz sieci partnera roamingowego, u którego realizowana jest usługa.

Z promocji mogą skorzystać klienci ofert Sami Swoi, Simplus, Plus na Kartę, 36.6, MixPlus, Plus Mix oraz Mix7. Promocja obowiązuje do odwołania. Więcej informacji w regulaminie.

Źródło: Plus

Back to top button