Plus zmienia ofertę Power LTE… na gorsze

Plus nie ma dobrych wiadomości dla mobilnych internautów. Operator podniósł ceny pakietów internetowych w ofercie Power LTE i ograniczył prędkość transferu.

10 złotych – tyle Plus każe sobie obecnie zapłacić za nielimitowany dostęp do mobilnego internetu w ramach oferowanej przez siebie usługi Power LTE. Wcześniej ta opcja była darmowa w droższych taryfach przez cały okres trwania umowy. Zmieniła się także opłata za aktywację – z 29 do 49 złotych.

Usługa jest aktywowana domyślnie za darmo przez okres 6 miesięcy. Można ją też w każdej chwili wyłączyć wysyłając do operatora odpowiedni kod lub kontaktując się z Biurem Obsługi.

Kolejną niekorzystną zmianą w porównaniu z poprzednią wersją oferty jest ograniczenie prędkości dostępnego połączenia w najdroższych abonamentach do 30 Mb/s – wcześniej transfer odbywał się z „maksymalną dostępną prędkością”. Jedynym wyjątkiem jest tutaj opcja z tabletem lub telefonem, gdzie nadal po wyczerpaniu limitu danych można korzystać z łącza o maksymalnej przepustowości oferowanej przez operatora.

Regulaminy usług są dostępne na stronach operatora: www.plus.pl/internet-lte.

Źródło: Plus

 

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25.4%
157 głosy
26.7%
165 głosy
33.82%
209 głosy
14.08%
87 głosy
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze