TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Plus zmienia siedzibę

Plus zmienia siedzibę

Plus opuszcza dotychczasową siedzibę przy ulicy Postępu 3. Przeprowadzka do nowego budynku rozpoczęła się na początku października, a w ostatnich dniach trwała jej finalizacja.

Nowa siedziba operatora znajduje się zaledwie o kilometr dalej, przy ulicy Konstruktorskiej 4. Za jej projekt odpowiada pracownia APA Kuryłowicz & Associates, a budową, która zakończyła się we wrześniu 2015 roku, zajmowała się firma SPS Construction, przy wsparciu inwestora, firmy White Stone Development. Jest to jeden z największych, a zarazem najnowocześniejszych biurowców klasy A, którego koszt wyniósł około 35 milionów złotych. Budynek zajmuje 23 tysiące metrów kwadratowych.

news-plus-nowa_siedziba-2 Plus zmienia siedzibę
Demontaż przy ul. Postępu 3
news-plus-nowa_siedziba-2 Plus zmienia siedzibę Tym samym Plus będzie sąsiadował z dwoma innymi operatorami telekomunikacyjnymi – T-Mobile oraz Play, których siedziby znajdują się w odległości około 500 metrów.

Źródło: własne

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
35.71%
5 głosy
35.71%
5 głosy
21.43%
3 głosy
7.15%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top