Wiadomości

Plus zmienia siedzibę

Plus opuszcza dotychczasową siedzibę przy ulicy Postępu 3. Przeprowadzka do nowego budynku rozpoczęła się na początku października, a w ostatnich dniach trwała jej finalizacja.

Nowa siedziba operatora znajduje się zaledwie o kilometr dalej, przy ulicy Konstruktorskiej 4. Za jej projekt odpowiada pracownia APA Kuryłowicz & Associates, a budową, która zakończyła się we wrześniu 2015 roku, zajmowała się firma SPS Construction, przy wsparciu inwestora, firmy White Stone Development. Jest to jeden z największych, a zarazem najnowocześniejszych biurowców klasy A, którego koszt wyniósł około 35 milionów złotych. Budynek zajmuje 23 tysiące metrów kwadratowych.

news-plus-nowa_siedziba-2
Demontaż przy ul. Postępu 3
news-plus-nowa_siedziba-3 Tym samym Plus będzie sąsiadował z dwoma innymi operatorami telekomunikacyjnymi – T-Mobile oraz Play, których siedziby znajdują się w odległości około 500 metrów.

Źródło: własne

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close