Pojawiły się plotki na temat daty premiery Nokii 9

Pojawiły się plotki na temat daty premiery Nokii 9

Przecieki donoszą, że Nokia pracuje nad nowymi flagowymi modelami. Jeden z nich został nieoficjalnie nazwany jako Nokia 9. Serwis Nokia Power User podał właśnie informację na temat daty i ceny najnowszego urządzenia fińskiej firmy.

Nokia, w przeciwieństwie do innych producentów, nie zaprezentowała jeszcze swojego flagowego modelu na ten rok. Pojawiające się od jakiegoś czasu plotki wskazują na to, że Nokia 9 zostanie oficjalnie zaprezentowana dopiero na przełomie lipca i sierpnia. Oznacza to, że do sklepów trafi nie wcześniej niż pod koniec trzeciego kwartału 2017 roku.

Te same źródła podają przewidywaną cenę nowej Nokii. Mimo że, ma być dostępna na całym świecie to w zależności od regionu cena może się znacznie różnić. Przecieki donoszą, że w USA będzie to 699$ – 2800 zł, natomiast w Europie €749, czyli około 400 zł drożej. Oznacza to, że nowa Nokia wpasuje się w tą samą półkę cenową co flagowce Samsunga lub Sony.

Wcześniejsze plotki dotyczące Nokii 9 zawierały informacje na temat procesora Qualcomm Snapdragon 835 z Adreno 540 oraz dwóch wersji flagowca z 5-calowym i 5,5-calowym ekranem. Mówi się też o umieszczeniu w urządzeniu aparatu 12 Mpix sygnowanego nazwiskiem Carla Zeissa.

Źródło: Ubergizmo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
3 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top