Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Pojedynek: 5 zalet HTC 10 Evo nad LG G5

Jakie kontrargumenty przemawiają za HTC 10 Evo? Tutaj możecie sprawdzić, co do zaoferowania miał smartfon LG G5, a poniżej prezentujemy zalety HTC 10 Evo, które mogą wpłynąć na końcową decyzję przy zakupie telefonu.

IP 57

Certyfikat IP57 to zapewnienie, że naszemu smartfonowi nic się nie stanie nawet w momencie kontaktu z wodą (ochrona przed strugą wody 12,5 l/min laną na obudowę z dowolnej strony, ochrona przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie 30 min na głębokość 0,15 m powyżej wierzchu obudowy lub 1 m powyżej spodu dla obudów niższych niż 0,85 m) . Na próżno szukać wodoszczelności w LG G5.

Zabezpieczenie ekranu

HTC 10 Evo oferuje użytkownikowi zabezpieczenie ekranu Corning Gorilla Glass piątej generacji. W LG G5 znajdziemy również Gorillę, ale w czwartej generacji. Różnica znikoma, a jednak wyświetlacz jest bardziej chroniony przed zarysowaniami w HTC 10 Evo.

pojedynek-samsung-lg-g5-vs-htc-10-evo (1)

Bateria

Każdy użytkownik wie, że pojemność baterii jest istotną kwestią podczas wybierania nowego smartfona. HTC Evo 10 posiada ogniwo Li-Ion 3200 mAh, a LG G5 baterię Li-Ion o pojemności 2800 mAh. Różnica tych 400 mAh może wpływać nawet na godzinę lub dwie dłuższej pracy na jednym naładowaniu.

Lampa błyskowa

Bardzo dobre wsparcie dla aparatu w niesprzyjających warunkach zapewnia lampa błyskowa Dual LED, którą zastosowało HTC w swoim urządzeniu. LG G5 zaoferuje nam jedynie pojedynczą diodę doświetlającą LED, która w wielu przypadkach może sobie nie poradzić.

pojedynek-samsung-lg-g5-vs-htc-10-evo (3)

Wykonanie i pierwsze wrażenia

Już po pierwszym kontakcie z HTC 10 Evo mamy wrażenie, że jest to sprzęt z wyższej półki. Obudowa wykonana z aluminium w połączeniu z eleganckim designem sprawiają, że wiele osób wycenia ten sprzęt na znacznie wyższą kwotę niż w rzeczywistości jest on warty. To cecha HTC z którą marka wiązana jest już od wielu lat. Pierwsze wrażenia są naprawdę pozytywne, a wiele osób uważa, że HTC 10 EVO jest po prostu ładniejszy od LG G5.

pojedynek-samsung-lg-g5-vs-htc-10-evo (4)

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close