Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Pojedynek: 5 zalet Samsung Galaxy S6 Edge Plus vs LG G5

Pokazując zalety LG G5 trzeba pamiętać, że pod wieloma względami Galaxy Edge Plus jest lepszy od wychwalanego Koreańczyka z 2016 roku. W tym pojedynku pokażemy pięć zalet Samsunga.

1. Zaokrąglone brzegi ekranu

Zakrzywiony wyświetlacz to nie tylko świetny wygląd, ale również wiele zalet podczas codziennego użytkowania. Samsung Galaxy S6 Edge Plus dzięki zaokrąglonym brzegom ekranu posiada zwiększoną powierzchnię pracy względem LG G5, który wyposażono w klasyczny panel LCD.

pojedynek-lg-g5-vs-samsung-galaxy-s6-edge-plus (3)

2. Technologia wykonania wyświetlacza

Samsung od wielu lat wykorzystuje w swoich smartfonach ekrany Super AMOLED. Nie inaczej jest w przypadku Galaxy S6 Edge Plus. Taki panel jest oszczędniejszy od ekranu z G5 oraz zapewnia doskonały kontrast i odwzorowanie barw. Przy codziennym użytkowaniu wyświetlacz z Samsunga zdecydowanie wygrywa.

pojedynek-lg-g5-vs-samsung-galaxy-s6-edge-plus (2)

3. Wbudowany pulsometr

Dla osób dbających o zdrowie Samsung będzie lepszym wyborem niż LG. Galaxy S6 Edge Plus posiada wbudowany pulsometr współpracujący z wieloma aplikacjami służącymi do monitorowania wysiłku fizycznego. Smartfon ten obsługuje również czujniki tętna ATN+, które przydadzą się podczas intensywnych treningów. LG nie jest tak dobrze przystosowany do potrzeb osób sprawnych fizycznie.

pojedynek-lg-g5-vs-samsung-galaxy-s6-edge-plus (1)

4. Wykonanie

Samsung Galaxy S6 Edge Plus jest po prostu lepiej wykonany. Przy produkcji użyto wytrzymalszych materiałów, a tylne plecki smartfona pokryte zostały szkłem. LG G5 to przewaga tworzyw sztucznych i marnego wykończenia.

pojedynek-lg-g5-vs-samsung-galaxy-s6-edge-plus (6)

5. Bateria

LG posiada ogniwo o pojemności 2800 mAh. Samsung w swoim sprzęcie zastosował baterię 3000 mAh. Wydaję się, że różnica 200 mAh jest znikoma, ale w rzeczywistości Galaxy S6 Edge Plus działa na czuwaniu znacznie dłużej od LG.

Przypominamy również o zapoznaniu się z 9 zaletami LG G5

 

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close