Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Pojedynek: 6 zalet Sony M4 Aqua vs LG K10 LTE

W tym tygodniu przedstawiamy zalety Sony M4  Aqua. Sprawdźcie w tym ten smartfon jest lepszy od LG K10 LTE

1.Odporność

Sony M4 Aqua jest smartfonem, który wytrzyma całkiem dużo. Jego obudowa pozwala na nawet półgodzinne zanurzenie w wodzie, a stopień ochrony IP68 gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie przed pyłem.

pojedynek-sony-xperia-m4-aqua-lg-k10-lte (11)

2. Wydajność

Sony oferuje więcej pamięci operacyjnej od LG. M4 Aqua posiada 2 GB RAMu, a K10 LTE 1,5 GB. Ponadto smartfon tel oferuje wydajniejszy procesor oraz układ graficzny, co za tym idzie zaawansowane programy pracują szybciej i stabilniej

3. Aparat

Zastosowana w Sony matryca Exmor RS wykonuje znacznie lepsze zdjęcia od aparatu 13 megapikseli oferowanego przez LG K10 LTE. Za wyborem Sony przemawia również fizyczny spust migawki aparatu.

4. Bateria

M4 Aqua oferuje wydajniejsze ogniwo, które zapewni dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu o nawet 35%. Gwarantuje to nie tylko bateria, ale również energooszczędny procesor.

pojedynek-sony-xperia-m4-aqua-lg-k10-lte (14)

5. Przyjazny dla osób aktywnych fizycznie

Sony postanowił zastosować w M4 Aqua wsparcie dla czujników ANT+, które pozwalają na monitorowanie danych dotyczących treningu oraz kontrolowanie pulsu. Jest to bardzo przydatna funkcja, której zabrakło w LG K10 LTE.

6. Przyjazny interfejs

Dla wielu użytkowników ważną cechą smartfona jest przejrzyste menu. Sony posiada bardzo ładną nakładkę systemową, która w przypadku M4 Aqua została dodatkowo wyposażona w dużą ilość przydatnych aplikacji.

pojedynek-sony-xperia-m4-aqua-lg-k10-lte (10)

Sprawdźcie również w czym lepszy od Sony Xperia M4 Aqua jest LG K10 LTE

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close