TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Polscy użytkownicy LG G4 otrzymają Androida 6.0 Marshmallow szybciej niż można było przypuszczać

Polscy użytkownicy LG G4 otrzymają Androida 6.0 Marshmallow szybciej niż można było przypuszczać

Posiadacze flagowego LG G4 w Polsce jako pierwsi na świecie będą mogli zaktualizować system operacyjny do wersji Android 6.0 Marshmallow. Aktualizacja rusza już od przyszłego tygodnia.

Po raz kolejny Polska jest pierwszym krajem, w którym debiutuje nowa odsłona systemu od Google. Przykładowo, w zeszłym roku użytkownicy LG G3 w naszym kraju otrzymali Lollipopa przed wszystkimi. Historia lubi się powtarzać, dlatego też od następnego tygodnia, po 19 października będzie można uaktualniać LG G4 do Androida 6.0 Marshmallow. Następnie, najnowszy system operacyjny trafi do użytkowników w innych krajach Europy, Azji oraz obu Ameryk. W Androidzie 6.0 Marshmallow znajdziemy szereg nowych funkcjonalności i usprawnień, m.in. uproszczoną kontrolę nad nadawaniem aplikacjom uprawnień i wyrażaniem zgody na dostęp do danych, udoskonaloną opcję wyciszania dźwięku oraz wibracji wraz z funkcją „Nie przeszkadzać” czy też tryb Doze, który dzięki usypianiu aplikacji działających w tle (gdy smartfon nie jest używany), pozwala na wydłużenie czasu pracy baterii.

Źródło: LG

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
33.33%
3 głosy
22.22%
2 głosy
33.33%
3 głosy
11.12%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top