Wiadomości

Polscy użytkownicy LG G4 otrzymają Androida 6.0 Marshmallow szybciej niż można było przypuszczać

Posiadacze flagowego LG G4 w Polsce jako pierwsi na świecie będą mogli zaktualizować system operacyjny do wersji Android 6.0 Marshmallow. Aktualizacja rusza już od przyszłego tygodnia.

Po raz kolejny Polska jest pierwszym krajem, w którym debiutuje nowa odsłona systemu od Google. Przykładowo, w zeszłym roku użytkownicy LG G3 w naszym kraju otrzymali Lollipopa przed wszystkimi. Historia lubi się powtarzać, dlatego też od następnego tygodnia, po 19 października będzie można uaktualniać LG G4 do Androida 6.0 Marshmallow. Następnie, najnowszy system operacyjny trafi do użytkowników w innych krajach Europy, Azji oraz obu Ameryk. W Androidzie 6.0 Marshmallow znajdziemy szereg nowych funkcjonalności i usprawnień, m.in. uproszczoną kontrolę nad nadawaniem aplikacjom uprawnień i wyrażaniem zgody na dostęp do danych, udoskonaloną opcję wyciszania dźwięku oraz wibracji wraz z funkcją „Nie przeszkadzać” czy też tryb Doze, który dzięki usypianiu aplikacji działających w tle (gdy smartfon nie jest używany), pozwala na wydłużenie czasu pracy baterii.

Źródło: LG

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close